Yaşam

Amazon’dan Kullanıcılara Yeni Hizmet: Randevu İle Teslimat

Dünyanın en büyük dijital pazarı olan Amazon, geçtiğimiz günlerde tarihinin en büyük toplu işten çıkarma işlemini gerçekleştirdi. 18.000 çalışanı işten çıkaracağını açıklamıştı. Ayrıca Netflix’e Amazon Prime ile rakip olmaya çalışan platformunda. az önce spor içeriğiyle ilgili bir uygulama geliştirdide görünmüştü.

Bugün Amazon Türkiye yetkilileri yaptığı açıklamada, Türkiye’de ilk kez kullanıma sunulan “” Randevu Teslimatı özelliği duyurdu. Bu özellik sayesinde kargonuzu istediğiniz gün, istediğiniz saatte teslim alabileceksiniz.

Amazon Prime’a ayda sadece 7,90 TL’ye üye olarak Amazon alışverişlerinizde ücretsiz kargo fırsatından faydalanabilir, Prime Gaming ile tüm ücretsiz oyunlara, özel indirimlere erişebilir ve Yüzüklerin Efendisi serisi de dahil olmak üzere Amazon Prime Video içeriklerini izleyebilirsiniz.

Randevu ile teslimat Prime üyelerine ücretsiz olacak

ilk başta 35 ildeDevreye alınacak tarifeli teslimat sistemi, kullanıcıların kargolarını sevk etmelerine olanak tanıyacak. Haftanın 6 günü 08:00 – 22:00 saatleri arasında İstedikleri zaman teslimat almalarını sağlar. Özelliğin kullanıma sunulduğu il ve ilçelerde yaşayan kullanıcılar ödeme sırasında randevu ile teslimat seçeneğini seçerekKargolarının kendilerine hangi gün ve saatte teslim edilmesini istediklerini seçebilirler. Amazon Prime üyeleri için ücretsizRandevu başına teslimata ek olarak bu özelliği kullanmak isteyen Prime olmayan kullanıcılar 14.90 TL ödemek zorunda kalacak . Ayrıca bu özellik sadece Amazon tarafından gönderilirürünler için geçerli olacaktır.

Elbette Amazon’un Gebze’deki deposuna hizmetin sunulduğu bölgelerin uzaklığına göre teslimat süreleri değişebilir. Sipariş sırasında randevulu teslimat seçeneğini seçerseniz kargonuzu gönderebilirsiniz. en erken teslim süresini görebilirsiniz.

Halihazırda ABD ve başta olmak üzere birçok Avrupa ülkesinde kullanılan bu sistem Bütün gün evde kargo beklemek istemeyenleri memnun edecek gibi görünüyor..

yuregir-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu